Pozostałe Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli meblowania garderoby
26

Kwiecień

1 miesiąc ago

Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli meblowania garderoby

Szafa na wymiar i drzwi przesuwne, czyli meblowania garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to pokój, w którym umieszczamy wszystkie swoje ubrania. W ogóle nie musi być nią ogromny pokój, żeby utrzymać tam właściwy porządek. Sprawdzi się ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Jeśli mamy zamiar oddzielić garderobę od pokoju, możemy zdecydować się na drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Przechowywane rzeczy to najważniejszy czynnik, który wpływa na urządzenie garderoby. Wybór o tym, czy potrzeba nam więcej drążków na wieszaki, półek czy szuflad, zależna jest od tego, jakiego rodzaju ubrania mamy. Warto też pomyśleć czy potrzebujemy dodatkowego miejsca na jakieś urządzenia, jak np. żelazko lub deska do prasowania.

W przypadku, gdy garderoba nie zajmie dużo przestrzeni, bardzo dobrym wyborem będzie zakup szafy na wymiar. Dzięki temu zwiększymy dostępne miejsce na ubrania, jak i przeróżne dodatki. Dobrym pomysłem okażą się meble na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która znana jest z dużych szaf ubraniowych. Rewelacyjną decyzją będzie także pakowna szafa narożna, która zwiększy ilość niezbędnego miejsca do przechowywania swojej odzieży.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto również zamontować w Twojej garderobie drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to osobny pokój. Umożliwi to zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest konieczna do uchylenia zwykłych drzwi. Na rynku dostępnych jest dużo gotowych modeli, ale można również wybrać drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy pamiętać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Niezwykle ważne jest także odpowiednie oświetlenie garderoby. Bardzo ważne jest, aby promienie światła docierały do wszystkich półek i zakamarków. W związku z tym, gdy Twoja garderoba to duże pomieszczenie, musimy zadbać, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem będą LED-y, szczególnie, że przyjmują one różne formy i bez problemu możemy je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie może zabraknąć również odpowiedniego lustra. Duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale również umożliwi nieograniczone oglądanie się podczas wybierania stroju. W przypadku niewielkiego pokoju można zastąpić lustro stojące wiszącym. Dobrą decyzją będzie też wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Pozostałe artykuły:

Tag:
admin Administrator